Co mówią o nas klienci? Niezwykle wyjątkowy feedback!

Warsztaty to dobra okazja do podejścia na spokojnie do praktyk ważnych, na które trudno mi zwykle znaleźć czas (SMARTowanie celów, wizualizacje). Jestem też zadowolony z nowych rzeczy, które poznałem: teorie kropek i koła życia. Oprócz tego bardzo mi odpowiadała atmosfera pracy, jaka wytworzyła się w grupie warsztatowej.
Adam, Uczestnik warsztatów coachingowych

Zajęcia z Dagmarą i Pawłem były bardzo ciekawym doświadczeniem, które pozwoliło na poznanie mechanizmów występujących w kontaktach międzyludzkich. Prowadzący zachęcali do pracy, sprawiali, że atmosfera na szkoleniu była fantastyczna i umożliwiła otwarcie się.
Tomek, Uczestnik warsztatów coachingowych

„Patrz wyżej, sięgaj dalej”. Gdzieś kiedyś przeczytałam te słowa i stały mi się bliskie, ale tylko na papierze. Po warsztatach uwierzyłam, że dzięki konsekwencji i działaniu mogę wiele. Mogę wejść na każdy szczyt. Dziewczyny, dziękuję Wam za wsparcie i narzędzia, które pomogą mi realizować moje cele. Na warsztatach przełamałam swoje bariery i czuję wewnętrzny spokój. Mam otwarty umysł, energię i nieznikający z twarzy uśmiech.
Kasia, Uczestniczka warsztatów i coachingu

Genialne szkolenie – myślę, że dzięki niemu zmieniłam już bardzo wiele!
Maja, Uczestniczka warsztatów

Świetny zespół prowadzących, który wzajemnie się uzupełnia i zaraża entuzjazmem. Nie boją się wyzwań.
M., Uczestnik warsztatów

Znakomity zespół, pozwalają zajrzeć w głąb siebie w codziennym życiu.
Gabryś, Uczestnik warsztatów

Zajęcia były prowadzone w ciekawy i zrozumiały sposób. Myślę, że co jakiś czas będę wracał do notatek i pogłębiał wiedzę z tej dziedziny.
Piotr, Uczestnik warsztatów