Coaching Niesamowite narzędzie wspierania życia i biznesu!

Coaching to uznana na świecie metoda pracy wspierająca realizację celów, polegająca na zwiększeniu motywacji, wydobyciu indywidualnych zasobów, podniesieniu wyników podejmowanych działań.


Czym jest coaching?

Jest to skuteczne i sprawdzone narzędzie rozwoju osobistego i zawodowego, które koncentruje się na wypracowaniu indywidualnych rozwiązań, strategii działań, które mają odzwierciedlenie we wzroście efektywności, odpowiedzialności za realizację celów i zadowolenia z pracy dla Ciebie lub/i Twojego pracownika.

Jeżeli jesteś usatysfakcjonowany z realizacji stawianych celów, to gratulujemy!

Zaspokajanie pragnień, potrzeb, często ze sobą sprzecznych oczekiwań jest procesem, który wymaga ciągłej świadomości i elastyczności. Dlatego też warto znać mechanizmy, które pozwolą wzmacniać i trwale utrzymać wysoki poziom satysfakcji i zadowolenia w różnych obszarach aktywności.

Celem naszej pracy jest także zachęcenie Cię do samodzielności w stosowaniu zestawu praktycznych narzędzi, które od nas otrzymasz. To pozwoli Ci skutecznie podtrzymywać efekty osiąganych celów, jak i efektywnie realizować podobne cele w przyszłości.

Coach, czyli trener rozwoju osobistego i zawodowego, nie daje prostych, szytych na miarę dla każdego rozwiązań i nie wystawia ocen. Zmiana zaczyna się od postawienia właściwych pytań. Coach „zna pytania”, a klient uczy się „szukać odpowiedzi”. Efekty wspólnej pracy są konkretne i mierzalne.


Co możemy dla Ciebie zrobić?

Coaching biznesowy

To indywidualna praca wspierająca realizację celów biznesowych, która koncentruje się na wypracowaniu indywidualnych rozwiązań. Jest to uznana na świecie metoda pracy pozwalająca podnieść wyniki swoich działań, zwiększyć motywację i zadowolenie z pracy.

Coaching biznesowy

Coaching indywidualny

Jest to znana i bardzo ceniona na świecie metoda pracy, która została skierowana do osób indywidualnych, chcących efektywnie, z pełnym zaangażowaniem realizować ważne dla siebie cele, zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej.

Coaching indywidualny


Prowadzący:


Zespół
Poznaj nasz zespół


Zapisz się już dziś!

Możesz też zadzwonić i dowiedzieć się więcej: +48 606 570 568 lub napisać do nas: dagmarafraczek@gmail.com.