Szkolenia Ponadczasowa metoda rozwoju osobistego i zawodowego!

Prowadzone przez nas szkolenia są skutecznym sposobem podnoszenia kwalifikacji i umiejętności zawodowych oraz osobistych. Zastosowanie skutecznych metod pracy, jak i narzędzi coachingowych pozwala utrwalić efekt końcowy prowadzonych szkoleń.

Szkolenia


Szkolenia Ponad Schemat.

Nasza marka stanowi gwarancję jakości, popartą kilkunastoletnim doświadczeniem we współpracy z prestiżowymi polskimi i zagranicznymi firmami oraz instytucjami publicznymi, jak również z osobami indywidualnymi. Niezależnie, z kim pracujemy, naszą pracę charakteryzuje zaangażowanie, pragmatyzm, umiejętność szybkiego dostosowania się do potrzeb klienta i czerpanie z głębokich zasobów wiedzy i doświadczenia.

Współpracowaliśmy z ponad 50 prestiżowymi firmami w Polsce, zaufało nam ponad 100 klientów indywidualnych, za co serdecznie dziękujemy.


Wybrane tematy szkoleń.

Proponujemy również zróżnicowane tematycznie szkolenia, które mogą być skutecznym sposobem podnoszenia wiedzy i umiejętności zawodowych oraz osobistych.


Kiedy „mogą”, a kiedy na pewno „są”, czyli pytanie o efektywność szkoleń.

Ponad Schemat opracowało 5 zasad utrzymywania efektywności prowadzonych szkoleń.

To odpowiedź na zdiagnozowane potrzeby.

Naszym podstawowym założeniem jest zasada, że dobrze przeprowadzona usługa szkoleniowa powinna stanowić odpowiedź na aktualne potrzeby klienta na poziomie kompetencyjnym, zarządczym czy narzędziowym w perspektywie organizacji, zespołów czy konkretnych jednostek. To pozwoli nam precyzyjnie przygotować zindywidualizowaną ofertę szkoleniową.

To profesjonalni trenerzy.

Nasz zespół stanowią praktycy z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy szkoleniowej, specjalizujący się zarówno w pracy z sektorem MŚP, jak i z polskimi oraz zagranicznymi korporacjami i instytucjami publicznymi.

To odpowiednio dobrane narzędzia i sprawdzone metody pracy.

Prowadzimy szkolenia w oparciu o metodę efektywnego uczenia się osób dorosłych, jak również z wykorzystaniem narzędzi coachingowych. Pozwala to na zapoznanie uczestników z wybranymi sposobami pracy coachingowej, co zwiększa efektywność oraz umożliwia samodzielne zastosowanie poznanych w czasie szkoleń narzędzi pracy. Nie pracujemy na z góry określonych, uniwersalnych szablonach. Każda grupa jest niepowtarzalna, podobnie jak szkolenia, które prowadzimy. Reagujemy na to, co dzieje się na sali szkoleniowej, by uczestnicy rzeczywiście dostali dokładnie to, po co przyszli.

Kładziemy nacisk nie tylko na dostarczanie wiedzy, ale w szczególności na zmianę na poziomie postaw, co jest gwarantem długotrwałego efektu. Bierzemy współodpowiedzialność za rezultaty naszej pracy.

To zaangażowanie i współodpowiedzialność za efekt końcowy.

Niepowtarzalna atmosfera łączy się z nastawieniem na wspólnie sprecyzowany efekt końcowy. Stawiamy na interaktywność, zachęcamy do stawiania pytań – im trudniejsze, tym lepiej dla nas i Ciebie, nie musisz wierzyć nam na słowo.

Eksperymentuj eksperymentowania w bezpiecznych, tzw. laboratoryjnych warunkach, dla Ciebie i innych uczestników. Pozwól, by to szkolenie stało się niezapomniane dzięki atmosferze, za którą jesteś współodpowiedzialny, dzięki wzajemnemu szacunkowi, zaufaniu oraz trwałości wypracowanych rezultatów.

To stały monitoring efektów.

Proponowane przez nas wsparcie jest kompleksowe. Odbywa się w trakcie szkolenia, na poziomie realizacji zadań wdrożeniowych, może także być kontynuowane w ramach konsultacji poszkoleniowych czy spotkań pozaszkoleniowych.


Dla kogo szkolenie?

– to serdecznie zapraszamy! Nic „po” nie będzie już takie samo jak „przed”.


Co wybrać: szkolenie czy coaching?

Szkolenie kierowane jest do osób, które chcą nabyć wiedzę, zdobyć bądź rozwinąć nowe umiejętności w danym obszarze. Coaching z kolei pozwala na pracę nad wybranym celem, istotnym dla Ciebie lub/i Twojego pracownika, co wprost przełoży się na zwiększenie efektywności, odpowiedzialności i motywacji.


Prowadzący:


Zespół
Poznaj nasz zespół


Zapisz się już dziś!

Możesz też zadzwonić i dowiedzieć się więcej: +48 505 663 318.